Bursa
Parçalı Bulutlu
17.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Vahide Perçin'in sağlık durumu

Magazin , 12 Aralık 2020 Cumartesi, 16:50

Usta oyuncu Altan Gördüm, önceki akşam Kabataş'ta 'Son Vapur' adlı filmin setinde görüntülendi. Usta oyuncu, eski eşi Vahide Perçin'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Vahide Perçin'in sağlık durumu

Saçlarını kısacık kestiren oyuncu Vahide Perçin'in yeniden kansere yakalandığı öne sürülmüştü.

Bu iddiayı yalanlayan eski eşi Altan Gördüm, "Rol aldığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinden ayrılıp saçlarını kestirince ortaya böyle bir iddia atıldı. Ama sağlığı çok iyi. Artık kendisine zaman ayıracak. Geçmiş yıllarda sağlık durumu nedeniyle saçlarını kesmişti ama bu kez öyle bir problem yok" dedi.

Vahide Perçin, 2011 yılında meme kanserine yakalanmış ve tedavi görürken yıllardır uzun kullandığı saçlarını kazıtmak zorunda kalmıştı.

Rol aldığı diziden ayrıldıktan sonra saçlarını kestiren 55 yaşındaki oyuncu, yeniden kansere yakalandığını düşünerek korkan sevenlerini rahatlatacak şu açıklamayı yapmıştı; "Öyle bir şey olsa hemen saç kesilmez. Önce tedavi başlar. Tehlikeli bir durum yok, korkmayın."

Altan Gördüm, Ozan Güven ve Sermiyan Midyat'ın eski sevgililerini darp ettikleri iddiasıyla gündeme gelmeleri hakkında da konuştu.

"Gerçekten bilmiyorum ama öyle şeyler yaptılarsa bu arkadaşlar kim olursa olsun hiç kimsenin böyle bir ayrıcalığı yoktur. Özellikle sanatçının duruşuyla topluma örnek olması durumunda kesinlikle desteklenecek bir durum değil. İnsanız, sanatçı önce insan olmalı. O arkadaşları da tarihe bırakıyoruz, öyle bir şeyler yaptılarsa ama bilmiyorum."

Ünlü oyuncular Vahide Perçin ile Altan Gördüm, 22 yıllık evliliklerini 2012 yılında bitirmişti.

Kaynak: Milliyet Magazin