Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Vahşet! Cesedini paketleyip kurye ile babasının evine göndermiş

Asayiş , 08 Mart 2021 Pazartesi, 11:39

Mervenur Polat'ın kaybolmasıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Mervenur Polat'ın cesedi bulundu, katil zanlısı Cüneyt Akyol gözaltına alındı. Akyol'un Mervenur Polat'ın cesedini paketleyip kurye ile babasının evine gönderdiği ortaya çıktı.

Vahşet! Cesedini paketleyip kurye ile babasının evine göndermiş

Antalya'da 4 aydır kayıp olarak aranan 20 yaşındaki Mervenur Polat ölü bulundu. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, arkadaşıyla buluşacağını söyleyerek 19 Ekim 2020'de evden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan bir çocuk annesi Mervenur Polat'ın bulunması için çalışma başlattı.

Ekiplerin çalışması sonucu genç kadının cesedi, Muratpaşa ilçesindeki evin çatısında bulundu. Polat'ın cesedi, incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Ekiplerce 5 şüpheli gözaltına alındı.

Zanlılardan Cüneyt Akyol'un ifadesinde cinayet suçlamasını kabul etmediği, Polat'ın uyuşturucu nedeniyle öldüğünü öne sürdüğü öğrenildi. Cüneyt Akyol'un, genç kadın ölünce koktuğu için polise haber vermediğini ve cesedini babasının evinin çatısına götürdüğünü anlattığı kaydedildi.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Annesine bir kız arkadaşıyla buluşacağını söyledikten sonra bir daha haber alınamayan bir çocuk annesi 20 yaşındaki Mervenur Polat'a ne olduğu Müge Anlı ve ekibi tarafından araştırılıyordu.

Müge Anlı'nın canlı yayında aktardığı bilgilere göre Cüneyt, Merve Nur'u kendisinin öldürmediğini, uyuşturucu kullandıklarını ve sabah genç kadının öldüğünü gördüğünü söyledi.

Korktuğunu ve paniğe kapıldığını söyleyen Cüneyt, cesedi sardıktan sonra kurye çağırdığını ve babasının evine kurye ile taşıdığını, 4 aydan bu yana da evin çatı katında cesedi sakladığını dile getirdi. Cesedin saklandığı apartmanın sakinlere ise yaşananlar karşısında dehşete düştü.

İddiaların odağındaki bir diğer isim olan Gökhan'ın ise bu manzarayı gördüğü için camdan atlayıp kaçtığı iddia edildi.