Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Vedat Milor'dan sosyal medyayı ikiye bölen anket

Magazin , 20 Mart 2021 Cumartesi, 12:01

Yemek eleştirmeni Vedat Milor, sosyal medyada yeni bir anket paylaştı. Milor, anketinde, takipçilerine sütlaç ve baklava arasında kalsalar hangisini ısmarlayacaklarını sordu.

Vedat Milor'dan sosyal medyayı ikiye bölen anket

Ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor, sosyal medya hesabından düzenlediği anketlere bir yenisini ekledi. Milor, takipçilerinden iki tatlı arasında seçim yapmasını istedi.

Vedat Milor, yaptığı paylaşımla, takipçilerine sütlaç ve baklava arasında kalsalar tercihlerinin hangisi olduğunu sordu.

SÜTLAÇ MI, BAKLAVA MI?

"Bir lokantada güzel bir yemeğin ardından elinize tatlı menüsünü aldınız. Sadece iki tatlı var: Sütlü tatlıların en bilinenlerinden sütlaç ve şerbetli tatlıların olmazsa olmazı baklava" diyen Milor, takipçilerine şöyle sordu: "Sadece birini ısmarlayabilirsiniz. Genelde eğiliminiz hangisini ısmarlamak olurdu? Tekrar vurgulayalım. Sadece birini ısmarlayabiliyoruz. Sütlaç içinde baklava ısmarlamak da yasak."

BAKLAVA DAHA ÇOK OY ALDI

Ünlü yazarın sorusu üzerine takipçilerinden kısa süre içinde cevaplar gelmeye başladı. Sosyal medyanın ikiye ayrıldığı ankette, çoğunluk tercihini baklavadan yana kullandı.