Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Virüse yakalanmıştı! Eda Ece'den haber var

Magazin , 03 Mart 2021 Çarşamba, 22:51

Oyuncu Eda Ece geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını takipçileri ile paylaşmıştı. Eda Ece sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri " Yarın karantinamın son günü... Şuanda iyiyim. Hastalığmın 1-7 günü hiç de iyi değildim" sözleri ile paylaştı.

Virüse yakalanmıştı! Eda Ece'den haber var

Eda Ece; Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar ile birlikte başrolü paylaştığı, 'Yasak Elma' dizisine Covid-19'a yakalandığı için ara vermek zorunda kalmıştı. Evinde karantinaya giren 30 yaşındaki oyuncu yeni bir paylaşım yaptı.

Eda Ece şu cümleleri kullandı: Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı (The First Wives Club)

O kadar çok seviyorum ve gülüyorumki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey.

Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.