Bursa
Çok Bulutlu
16.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

VJ Bülent'in anne acısı!

Magazin , 03 Aralık 2020 Perşembe, 13:20

'VJ Bülent' olarak tanınan Bülent Çarıkçı'nın annesi hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından paylaşan Çarıkçı, "50 yaşında yetim kaldım" dedi.

VJ Bülent'in anne acısı!

90'lar dendiği zaman akla gelen isimlerden biri olan Vj Bülent 14 yıl boyunca Kral TV'de çalışan ve ekranlarımıza konuk olan isimlerden biriydi.

Farklı tarzıyla dikkat çeken ve 90'lara damga vuran Bülent Çarıkçı annesinin vefatıyla sarsıldı.

"50 YAŞINDA YETİM BİR SOKAK ÇOCUĞUYUM ŞUAN"

Bülent Çarıkçı annesinin vefatını şu sözlerle duyurdu; "Anneciğim yıllarımızı geçirdiğimiz bu evden bugün senin cenazen çıkmamalıydı. Anneciğim beni öksüz bıraktın. 50 yaşında ama yetim bir sokak çocuğuyum şu an! Yaralanmaya açık, itilip kakılmaya müsait... Kimsenin sevgisi yetmeyecek. ne yapacağım ben? Anneciğim seni kurtaramadım affet beni kollarımdaydın ama dudakların mordu ve sıcaktın. Yaşatamadık seni. Kaldırıma bir çift ayakkabını koydum adet gereği... Hanemiz kapandı beni affet! Sana can veremedim!"

"HİÇBİR ŞEY YAPMIYORUM"

Meslekten ayrıldıktan sonra doğal yaşamayı tercih ettiği ifade eden VJ Bülent, "Hiç bir şey yapmıyorum. Yapmak da istemiyorum. Hayat akışında devam ediyor. Huzurlu, sakin bundan sonra hayatımın geri kalanını ailem ve daha çok sevdiklerimle geçirmek için uzak kaldım İstanbul'dan. İstanbul'dan taşındım. Çok mutluyum" demişti.

"Bir ömür çalıştım. Ama şimdi bir şey yapmıyorum" diyen Bülent, "Doğal hayata geri döndüm. Yoğurt mayalamayı öğrendim. Ekmek nasıl yapılır öğrendim. Turşu yapıyorum. Bunlar bana keyif veriyor. Bahçemde biber, domates yetiştiriyorum mevsiminde" şeklinde konuşmuştu.