Bursa
Çok Bulutlu
18.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Volkan gözyaşları içinde itiraf etti

Magazin , 14 Ocak 2021 Perşembe, 10:28

Kanal D dizisi 'Sadakatsiz' bir haftalık aradan sonra yeni bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Turgay ve Asya'nın yakınlaşması Volkan'ı kıskançlık krizine soktu. Duygularına yenik düşen Volkan, eski eşinin kapısına dayandı. Gözyaşlarına boğulan Volkan, Asya'yı görmeden yaşadığı bir hayatın daha kolay olduğunu itiraf etti ve ondan gitmesini istedi.

Volkan gözyaşları içinde itiraf etti

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz', 13 Ocak Çarşamba akşamı 13'üncü bölümüyle ekrana geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerinde yer aldığı 'Sadakatsiz'in son bölümünde; Volkan ve Ali'yle eski günlerini özleyen Asya'nın kafası karıştı.

Ali'nin sürekli sorun yaşamasının sebebinin, arada kalması ve ilgi beklemesi olduğunu söyleyen Turgay, Asya'ya Volkan'la bir araya gelmeleri gerektiği tavsiyesinde bulundu. Turgay, Asya'dan eski günlerdeki gibi bir süre Ali'yle ilgilenmelerini istedi.

Selçuk'la birbirine giren Volkan, öfkeden deliye döndü. Asya'ya olan öfkesini ondan çıkarmaya çalışan Volkan, duygularını kontrol edemedi. Selçuk, onun bu tavırlarının sebebinin hala Asya'ya aşık olması olduğuna bağladı.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE OLAY İTİRAF

Asya'dan nefret ettiğini söyleyen Volkan, ne kadar inkar etse de bu durumun içinden çıkamadı ve Asya'nın kapısında adeta ona yalvardı. Volkan gözyaşları içinde Asya'ya "Neden bu şehirden ayrılmıyorsun? Beni delirtmek hoşuna mı gidiyor? Sen gidince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyiyim, sensiz benim hayatım mükemmel. Git buradan Asya, yalvarıyorum git ve bir daha da dönme" dedi.

Volkan'ın bu hallerini gören Asya, eski mutlu günlerini ve Volkan'ın ihaneti yüzünden yaşadığı zor anları tekrar hatırladı.

TURGAY HİSLERİNİ AÇIKLADI

Asya'yla uzun süredir arkadaşlık eden Turgay, hislerini açıklamaya karar verdi. Asya'yla baş başa bir akşam yemeğine çıkan Turgay, şakayla karışık onunla evlenmek istediğini söyledi. İkilinin eğlendiği bu yemeğe Volkan ve Derin'in gelmesi ortamı tatsızlaştırdı. Gecenin sonunda Asya'yı evine bırakan Turgay, ona duygularını itiraf ederek, bir gün evlenmek isterse buna hazır olduğunu söyledi.

MERT'İN İHANET FOTOĞRAFLARI!

Sadakatsiz son bölümde Bahar, Mert tarafından bir kez daha ihanete uğradığını anladı. Son zamanlarda Mert'in eve geç gelişlerinden şüphelenen Bahar, ona bir şans daha vermişti. Tam da çocuk için yeniden harekete geçtikleri sırada, Bahar'ın telefonuna gelen fotoğraflar her şeyi yerle bir etti.

Mert'in birlikte olduğu kadın onunla olan fotoğraflarını Bahar'a gönderdi. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bahar, çekip gitti. İhaneti ortaya çıkan Mert ise büyük bir şok yaşadı.

ALİ HIRSIZLIK YAPTI!

Son zamanlarda olanlardan çok etkilenen Volkan ve Asya'nın oğulları Ali, okulda arkadaşlarının eşyalarını çalmaya başladı. Kermeste Derin'in standından bileklik çalan Ali, annesine yakalanınca ise ona hediye aldığını söyledi. Asya bu durumun üzerine gitmedi ancak okulda olan olaylar işin rengini değiştirdi. Okul arkadaşlarının eşyalarını çaldığından şüphe etmesi üzerine Ali, okuldan kaçtı. Annesi ve babasının aradığı Ali, gece yarısı sokakta polisler tarafından bulundu.

SADAKATSİZ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Kanal D'nin reyting rekorları kıran yapımı 'Sadakatsiz'in dün akşam ekrana gelen bölümü, sosyal medyada da gündem oldu. Takipçileri, diziyle ilgili çok sayıda paylaşıma imza attılar.