Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Yasemin Şefkatli yeni evini çizdi

Magazin , 08 Ocak 2021 Cuma, 16:15

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses'le geçtiğimiz aylarda nişanlanan Yasemin Şefkatli evlilik hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Mimarlık mezunu olan Yasemin Şefkatli kendi evini çizdi. Hayallerini kağıda döken Şefkatli, bir şirketle anlaşmasının ardından evin iç yapımına başlanılacak.

Yasemin Şefkatli yeni evini çizdi

Şimdilerde İbo Show programı ile Star TV ekranlarında yer alan İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın evliliğinden dünyaya gelen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli ilişkilerini bir adım ileriye taşıyarak geçtiğimiz aylarda nişanlandı.

Evlilik için ilk adımı atmış olan ünlü çift hazırlıklar için çalışmalara başladı. Mimarlık fakültesinden mezun olan Yasemin Şefkatli, kendi evi için kolları sıvadı ve hayalini kağıda döktü.

Kendi istediği gibi iç dekorasyonu tasarlayan ünlü isim, bir mimarlık şirketiyle de hayalini gerçeğe dönüştürecek. Bu sene nikah masasına oturmayı planlayan ünlü çift, Kovid-19 salgınının seyrine göre tarih vereceklerini söyledi. Şefkatli, 'Kimsenin hayatını tehlikeye atmak istemiyoruz' dedi.