Bursa
Çok Bulutlu
13.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Yeni bir eş, yeni bir bebek istiyorum

Magazin , 26 Aralık 2020 Cumartesi, 20:04

Üst üste yaptırdığı estetik operasyonlarla adından söz ettiren TV yıldızı Katie Price, 2020 yılının kendisi için her zamankinden daha zor geçtiğini söyledi ve 2021'den beklentilerini açıkladı.

Yeni bir eş, yeni bir bebek istiyorum

42 yaşındaki model ve TV yıldızı Katie Price, sayılı günler kalan 2021 yılından neler beklediğini dile getirdi.

YENİ BİR EŞ VE YENİ BİR BEBEK

31 yaşındaki sevgilisi Carl Woods ile birlikte İngiliz The Sun gazetesine röportaj veren Katie Price, yeni bir eş ve yeni bir bebek istediğini dile getirdi: Giderek gençleşmiyorum. Yeni yıldan yeni bir koca ve yeni bir bebek istiyorum.

Sevgilisi Carl Woods'un kendisine yılbaşı hediyesi olarak bir nişan yüzüğü vermediğini de ekleyen Price, yine de onun her şeyi planladığını ve doğru zamanı beklediğini ifade etti.

Uzun süre maddi zorluklarla boğuşan Katie Price, 'lanetli' diye nitelendirdiği evini terk edip beş çocuğuyla birlikte sevgilisi Carl Woods'un yanına taşındı.

BEŞ ÇOCUĞU VAR

Price, sevgilisinin evinde önceki evlilik ve ilişkilerinden dünyaya gelen çocukları Harvey (18) Junior (15) Princess (13) Jett (7) ve Bunny (6) ile birlikte yaşıyor.

TÜRKİYE'DE KAZA GEÇİRDİ

Price, sevgilisiyle birlikte geldiği Türkiye tatilinde geçirdiği bir kaza sonucu iki ayak bileğini de kırmış, operasyon geçirmiş ve uzun süre tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalmıştı.

OĞLU YOĞUN BAKIMDAYDI

Katie Price, en büyük oğlu Harvey'in sağlık sorunları nedeniyle de zor dönemler geçirmişti. Harvey yoğun bakımda tedavi gördükten sonra iyileşti.

184 kilo olan ve doğuştan engelli olan Harvey'in kilo vermek zorunda olması, Price'ın yine zor günler yaşamasına neden olmuştu.

İngiliz şarkıcı ve model Katie Price, diş tedavisi için geçtiğimiz hafta yine Türkiye'ye geldi.

Dişçiden önce bir takı dükkanına giren Price, İngilizce bilmeyen bir çalışana denk geldi.

"KULAĞIMA GÖBEK PİERCİNGİ TAKTILAR"

Kulağına göbek piercingi takılan Price, "Kulağıma lanet olası bir göbek piercingi taktılar" diyerek isyan etti.