Bursa
Çok Bulutlu
15.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Yeniden başkanlığa seçilen Bahçeli'den teşekkür konuşması

Siyaset , 18 Mart 2021 Perşembe, 16:08

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tüm delegelerin bin 277 oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Yeniden başkanlığa seçilen Bahçeli'den teşekkür konuşması

Bahçeli, yaptığı teşekkür konuşmasında, ''Her kazanım siyasi hayatımızın kemer taşıdır. Başkaları gibi zihinlerimiz ipotekli değildir. Neyi inandıysak onu söyledik. Bugüne kadar çizgimizde kırıklık yaşanmadı. Siyasi istikrar için çalıştık'' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başlıkları;

Bir kez daha mahcup ettiniz. Algı oyunlarını buruşturup attınız.

Milliyetçi hareket uyarmaktadır, al bayraklı toprak yalnız değildi. MHP ayaktadır, Cumhur İttifakı vatan nöbetindedir. 52 yıllık siyaset mücadelemiz akılla ve imanla karılmıştır.

Her kazanım siyasi hayatımızın kemer taşıdır. Başkaları gibi zihinlerimiz ipotekli değildir. Neyi inandıysak onu söyledik. Bugüne kadar çizgimizde kırıklık yaşanmadı. Siyasi istikrar için çalıştık.

MHP'nin şerefli mücadele tarihini Türk milletinin bekasını yaşatmaya hazır olan ülkücü ömürler yazmıştır. MHP haysiyet ve huzurun adresidir. MHP ve Cumhur İttifakı Türkiye'dir.

Bütün şehitlerimizi bu vesile ile hürmetle anıyorum.

Aziz dava arkadaşlarım, şahsımı bir kez daha genel başkanlığa layık gördünüz. Teşekkür ediyorum. Görevimi heyecanla gururla devam ettireceğim. Ülkemizin her köşesinden gelen vefakâr ülkücü kardeşlerime, büyük Türk milletine katkısından desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.