Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Yılbaşının özeli Yasemin Hanımın içli köftesi...

Bursa , 21 Aralık 2020 Pazartesi, 11:54

Sosyal medya için "Sanal alem yalan alem" diyenlere en güzel cevabı özel becerileri olan insanların o mecrayı kullanarak ürünlerini ya da lezzetlerini halkın beğenisine sunarak bir sektör oluşturanlar veriyor.

Yılbaşının özeli Yasemin Hanımın içli köftesi...

Sosyal medyayı binlerce kez paylaşılmış videoları yeniymiş gibi paylaşanlar, her gittiği yeri etiketleyenler ya da ölüm döşeğindeki hasta yakınları ile selfi çektirip servis edenlerden bahsetmiyoruz.

Yasemin Kahraman gibi evinde bütün hijyen kurallarına uyarak elinin lezzetini kattığı İçli Köftesini çok uygun fiyata evlere teslim servis eden bir girişimcilerden bahsediyoruz.

Sosyal medyada karşıma çıkan bu lezzete sipariş vererek arkadaşlarıma ikram etmek için arayıp kendimi tanıttığımda çok mutlu olan Yasemin Hanım Anadolu geleneğimizin icabı gereği bize ikramda bulunmak istedi.

Biz de emeğin ikramı olmaz diyerek ancak sipariş olarak kabul edeceğimizi söyledik ve anlaştık.

Dediği saatte içli köftelerimiz sımsıcak bir şekilde lifebursa.com'a geldi ve on dakika içinde tükendi.

Yasemin hanımla içli köftenin tadı damağımızda sohbet ederken öyküsünü de dinledik.

Her şey yolunda iken eşinin ciddi sağlık sorunları ile mücadeleye ehliyet alarak başlıyor ve ardından dostlarının çok beğendiği elinin lezzeti olan İÇLİ KÖFTE ile sosyal medyaya giriyor.

En büyük özelliği olan az çok demeden her siparişi anında teslim etmesi ile işleri büyüyor ve sağlığı düzelen eşinin desteği ile iyi bir takım oyunu oynuyorlar.

Her şey yolunda mı dediğimde azmin elinde hiçbir şeyin kurtulamayacağını çalışırken bir de dışarıdan okul bitirmeye karar verdim diyerek cevap verdi.

Yuvayı yapan dişi kuştur derler ama bence daha da güzeli bana yuvayı yaşatan dişi kuştur sözünü düşündüren Yasemin Hanıma yılbaşı için siparişi unutmayarak kendinize ve midenize bir iyilik yapın!

Yasemin Kahraman İçli Köfte sipariş: 0549 737 42 26