Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Yıllar geçiyor, Kaan Tangöze'nin montu değişmiyor!

Magazin , 10 Şubat 2021 Çarşamba, 10:31

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, önceki gün 2016 yılından beri her kış giymeye devam ettiği kapüşonlu montuyla görüntülendi.

Yıllar geçiyor, Kaan Tangöze'nin montu değişmiyor!

Kaan Tangöze, 2018 yılında dünyaevine girdiği Kıvılcım Ural ve çocuklarıyla birlikte Emirgan'daki bir kafenin önünde verdikleri yemek molası sırasında objektiflere takıldı.

Tangöze'nin Seçkin Piriler'le olan evliliğinden dünyaya gelen iki oğlu ve kızları İlayda ile otomobilde görüntülenen Kıvılcım Ural, "Pandemi nedeniyle hep evdeyiz, her şey yolunda. Bazen müzik yapıyoruz. Çocuklarla güzel vakit geçiriyoruz. Yakında Kaan'ın albümü çıkıyor" dedi.

Ünlü çift, Kaan Tangöze'nin sipariş verdiği dönerleri alıp otomobile dönmesiyle çocuklarıyla sahil turu sonrası evlerinin yolunu tuttu.

ÜZERİNE YAPIŞTI!

Her zamanki gibi gazetecilerin ısrarlı sorularını duymazlıktan gelen 47 yaşındaki rockçı Kaan Tangöze'nin üzerinde yıllardır eskimeyen montu vardı.

Tam beş yıldır yaz-kış demeden üzerinden çıkarmadığı montuyla bir kez daha objektiflere takılan Tangöze için "Montu üzerine yapıştı" esprisi yapıldı.

Kaan Tangöze'nin, kendisinden 19 yaş küçük şarkıcı eşi Kıvılcım Ural ile 2016 yılında çekilen bu karesinde de aynı montu giymesi dikkatlerden kaçmadı.