Bursa
Kum veya Toz Taşınım
15.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile!

Magazin , 24 Şubat 2021 Çarşamba, 17:42

Müzik çalışmalarına tam gaz devam eden ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, evinde ağırladığı sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'a özel defile yaptı. Kerimcan Durmaz, arkadaşıyla geçirdiği eğlenceli anları "Olaysın" diyerek Instagram hesabından paylaştı.

Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile!

Başarılı şarkıcı Zeynep Bastık, geçtiğimiz akşam evinde arkadaşlarını ağırladı. Bastık'ın misafir ettiği arkadaş grubunun arasında geçtiğimiz aylarda ABD'ye yerleşen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz da vardı.

Güzel şarkıcı, evindeki arkadaşlarına kıyafetlerini giyerek mankenlik yaptı. Kerimcan Durmaz, Bastık'ın o anlarını "Olaysın" diyerek sosyal medya hesabından yayınladı.

'EN AZ İKİ KİŞİ EKLENSİN İSTİYORUM'

Bastık, bir takipçisinin "En büyük hayaliniz ne?" sorusuna yanıt vermiş ve nişanlısı Tolga Akış ile birlikte çekilen karesini yayınlayarak şöyle söylemişti, "En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, var olmak istiyorum."

"Yaşamım boyunca gücümü iyiye ve iyiden yana kullanabilmek, bir gün ölüp gittiğimde arkamda kalıcı şeyler bırakabilmek ve sevgiyle hatırlanmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok."