Biz lifebursa.com olarak Bursaspor'un yalnız olmadığını yakılacak olan küçük bir çoban ateşinin uzun zamandır kış mevsimi yaşayan Bursaspor'u ısıtacağına inanıyorduk.

Lifebursa.TV ekranlarında "Sabah Kahvesi" nde konuk ettiğim OTTO Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçtürk ile iş alemi tarafından Bursaspor için neler yapılması gerektiğini konuştuktan sonra saatine denk gelen bir tevafuk olarak Bursalı sanayici Faik Çelik, sanayici dostlarına hodri meydan dedi ve Adana Demirspor galibiyet primi taahhüt ederek 50 bin lira ile açılış yaptı.

Bunun üzerine kampanyaya OTTOMAN Grup Başkan Vekili ve OTTO Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçtürk de 50 bin lira galibiyet primi sözü verdi.

Aynı zamanda acil ihtiyaçlar için de OTTO MEDYA lifebursa.com olarak şartsız 50 bin lira nakit vermeyi taahhüt eden Hakan Dinçtürk, çeki Bursaspor yetkililerine makbuz karşılığı verilmek üzere bana teslim etti.

Bursaspor için üst taraftan kopmamak adına dönüm noktası olan Adana Demirspor maçı galibiyet prim teşvikinin artmasını diliyorum.

Bu günün tarihini not edin sevgili dostlar!

Bugün 20 Ocak 2021 ve Bursaspor için güzel şeyler olmaya devam ediyor.

Bursaspor'un mütevazi maaşları olan fidanlarımıza birikmiş toplam 1.5 milyona yakın alacaklarının ödenemediğini biliyoruz.

Alinur Aktaş ve İbrahim Burkay'ın dost ve arkadaş çevresi ile birlikte yaptıkları organizasyon sonucunda futbolcu kardeşlerimizin alacaklarının hesaplarına yatırıldığı bilgisini aldım.

Kendilerine Bursaspor adına teşekkür ederken Bursa'daki deve dişi kurum ve kişilere neredesiniz diye soruyoruz.

Bursa Ticaret Borsası...

BESOB....

BOSB ve DOSABSİAD dışındaki OSBSİAD' lar...

Sayıları 40'ın üzerinde olan SİAD lar...

30'un üzerindeki Akademik odalar...

Bursa sağlığından para kazanan özel hastaneler...

Bursa'da kazanan uluslararası markalar...

Sizlere soruyorum!

Söz verdiğiniz halde nerelerdesiniz?

Sayın Özer Matlı hangi takımı tutuyorsunuz?

Tutmuyorsanız gelin Bursaspor ile başlayın ve bu şehirde dibine ışık veren bir mum olun.

Artık Hodri Meydan diyoruz!

Bursa'daki iş adamlarının Erkan Kamat yönetimine güvenmelerini ve genç takıma sahip çıkmasını diliyoruz.

Bu yönetim içerisinde hırsız yoktur!

Bursa iş dünyasının Bursaspor için verdiği paraların nasıl hiç edildiğini, Mesut Mestan gibilerinin iş insanlarından toplanan paraları kendi vermiş gibi alacağına yazdırdığı herkes biliyor. İş dünyasının gerçeği bilmesinden kaynaklanan bir yorgunluğu olduğu gerçeğini kabul ediyorum ama bugün destek günüdür.

Bursaspor üzerinden kazandıkları şan ve şöhreti kendilerine ayırıp, kulübü sömüren, soyduran Başkan ve yönetimler için dava açıldı.

Onlardan nedamet sesi duymak istiyorum.

Erkan Körüstan, Recep Bölükbaşı, Ali Ay, Mesut Mestan ses verin ve Bursa ile helalleşin.

Yarın çok geç olabilir.

Vereceğiniz her kuruşun genç fidanların gelişmesine ve büyük kazanç olarak Bursaspor kasanına geri döneceğine, Bursaspor'un ait olduğu Süper Lig'de devam edeceğine inanmanızı istiyoruz.

Bursaspor'un eski başkan ve yöneticilerinin kendilerine bakanlık dahil makam, şan, şöhret sağlayanların bu takıma vefa borçlarını ödemeye, gerçek alacakları olanların gelirler üzerinden temliklerini kaldırmasını ötelemelerini talep ediyoruz.

Bursaspor'u zarara sokan ve bu duruma düşürüp hala hak iddia edenleri ise ALLAH' a havale ediyoruz.

OTTO MEDYA lifebursa.com olarak, Bursaspor'un isminden cisminden nemalanan değil, ona katkı koyarak yürüyeceğimizi söylemiştik ve öyle devam ediyoruz.

Ve ses ver Bursa diyoruz!