İnegölspor’un olağanüstü genel kurulu Sani Konukoğlu konferans Salonu’nda yapıldı. Geniş bir katılımla gerçekleştirilen genel kurulda konuşan eski başkan Kani Ademoğlu, yapmış olduğu konuşmada, “Öncelikle kongremize hepiniz hoş geldiniz. Biz yola çıkarken çocukluğumuzdan beri gönül verdiğimiz aşık olduğumuz İnegölspor’a hizmet için çıktık. Son sezonu özetleyecek olursak istikrarı bozmamak adına Şaban hocayla devam kararı aldık. Sezona tabi play-of hedefiyle başladık. Sakatlıklar, şike iddiaları. İddia diyorum çünkü mahkeme devam ediyor” diyerek şöyle devam etti:

DESTEK GEREKİYOR

“Kafkasspor Başkanı Celal Ter’in girişimiyle altın forma konusuyla ilgili istaşareler gerçekleştirdik ve bir kampanya oluşturduk. Kampanyamıza da tüm şehir destek oldu ve transfer bütçesi oluşturduk. 13-14 tane transfer yaptık. İkinci devre 32 plan toplayarak ligi, 11. Sırada bitirdik. Önceki sezon 5 milyonla bitirmiştik. Bu sezon 18-19 milyonu buldu. Geçirdiğimiz 3 sene boyunca bizlere destek olan belediye başkanı Alper Taban’a, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ’a, Mobiliyum Başkanı Talha Timur Han’a, Yenice OSB Başkanı Nedim İncebay’a, MÜSİAD eski başkanı Mehmet Döngel’e teşekkür ediyorum.”

KARAMSAR DEĞİLİM

Görevi devralan yeni Kulüp Başkanı Osman Sevim ise , “Hepiniz kongremize hoş geldiniz. Bizden önce konuşan kişileri dinleyince beni şöyle bir düşünce sardı. Acaba insanlarda bir korku mu var? Değerli büyüklerim asla sizde böyle bir korku olmasın. Biz bu yola İnegölpor’u hak ettiği yere çıkartmak için çıktık. Bütün büyüklerim İnegölpor’un temel sorunlarından bahsettiler. Bizde böyle bir kaygı var arkadaşlar. Biz birlik beraberlik olmadığımız müddetçe buradan çıkma şansımız yok. İnegölspor İnegöl’ün çok büyük bir markasıdır. Asla ve asla karamsarlığa kapılmadan bu mücadeleyi vereceğiz. Biz yönetim olarak asla korkmuyoruz. Altyapımız dolu. Hep birlikte başaracağız. İstişarelerle yönetmeye devam edeceğiz. Herkese çok teşekkür ediyorum.”

YENİ YÖNETİM

Ömer Baydar, Hüseyin Tuna, Serkan Deyirmenci, Taner Güven, Sebahattin Ablak, Mehmet Çalık, Saim Metinbaş, Osman Taşdemir, Özkan Şimşek, Fatih Yavuz, Levent Çalışkan, Hasan Yetim, İsmail Çevik, Turhan Albamya, Serkan Eskikalfa, Okan Göktaş, Nico Held, Hasan Esen, Melih Uçaravcı, Ertürk Uğurlu, Önder Erdem, Gürkan Ordu, Samet Dumlu, Barış Tanrıkulu.

NBA All-Star 2025 nerede yapılacak? NBA All-Star 2025 nerede yapılacak?