Sosyal medyada yüz binlerce takipçisi olan Savaş Cebeci, paylaştığı bir videoda, "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" dedi. Bunun üzerine dövüşçü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci'ye meydan okudu. Peki, Kaan Kazgan - Savaş Cebeci dövüşünü kim yendi? 

Kaan Kazgan, Cebeci'nin sözlerinden sonra açık çağrıda bulunmuş ve istediği yerde istediği şartlarda kavga edeceğini belirtmişti.

Sosyal medyada düelloya düşen dövüş davetleri henüz yüz yüze dövüşe dönüşmedi. İkili henüz kozlarını paylaşmadı.

Kaan Kazgan - Savaş Cebeci dövüşü, ikilinin düello davetlerine rağmen henüz karşı karşıya gelemediler. Beklenen dövüş için de bir tarih belirtilmedi.

Kaan Kazgan Sakarya'da dünyaya gelmiştir. Spora 9 yaşında kick boks ile başlamasının yanı sıra bir süre ara vermesinden sonra 11 yaşında tekrar MMA dövüşcüsü olarak devam etmiştir. Aynı zamanda Demir Spor'da serbest güreş genç takım kaptanlığı da yapmış. 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkıyor.

Uzun yıllardır New york'ta Personal Trainer ve Manuel Terapist olarak çalışmakta. Bu alanlarda çalışan kişilere anatomi ve kinesiology konusunda dersler vermekte.

Nilüfer yine kazanamadı: 2-2 Nilüfer yine kazanamadı: 2-2

İyi düzeyde Fransızca ve İngilizce biliyor.