SON DAKİKA
Hava Durumu

Vizyonda bu hafta; 6 yeni film sinemalarda

6 yeni film, 28 Nisan Cuma günü vizyona giriyor. İşte o filmler:

Haber Giriş Tarihi: 27.04.2023 08:45
Haber Güncellenme Tarihi: 27.04.2023 08:45
https://www.lifebursa.com
Vizyonda bu hafta; 6 yeni film sinemalarda

Elif ve Arkadaşları Kapadokya: Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Kapadokya'ya okul gezisine giden Elif ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.

Başarılı geçen bir okul döneminin ardından öğretmen İpek, öğrencilerinin stres atmaları için Kapadokya'ya bir gezi düzenler. Elif ve arkadaşları, Kapadokya'da geçen güzel günün ardından, rehberleri Leyla'nın ateş başında anlatıklarını dinler.

Leyla'dan Peribacalarının efsanesini dinleyen çocuklar, böylece gökyüzünde yaşayan Perişler'den haberdar olurlar. Efsaneyi çok seven çocuklar, gökyüzüne çıkıp, Perişler ile tanışmanın hayalini kurar.

Karanlık Gece: Bir dağ kasabasında yaşayan İshak, amatör olarak müzikle ilgilenen genç bir adamdır. Farklı hayalleri olan beş arkadaşıyla büyüyen İshak, köyün genç kızı Sultan’a gönlünü kaptırır. Ancak genç adam, Sultan’a hislerini söyleyemez.

Bir gün Ali adında yakışıklı genç bir adam, İshak’ın yaşadığı köye memur olarak atanır. Onun köydeki varlığı İshak’ın kıskançlığa kapılmasına neden olur. Bir süre sonra Ali aniden ortadan kaybolur. Köyde Ali’nin av sırasında kaybolduğu söylentileri çıkar.

Ali gerçekten avda mı kaybolmuştur, yoksa onun kaybolmasının İshak ve arkadaşlarıyla bir ilgisi var mıdır?

Oregon: Oregon, tek bir gün içinde yaşanan olayları konu ediyor. Hayatlarını Bodrum'da geçiren Gaye ve Hakan, yakın arkadaşlarına bir müzik kaseti teslim etmek için İstanbul'a gider.

Ancak İstanbul'a gitmeleriyle kendilerini beklenmedik olayların içinde bulurlar. Başlarına gelen olayların ardından Gaye ve Hakan'ın kaseti arkadaşlarına teslim etmesi pek de kolay olmaz.

Kuralsızlar: Garibong bölgesi toplama operasyonu olaylarından dört yıl sonra Geumcheon Polisinin Büyük Suçlar Birimi'ne, Vietnam'a kaçan bir kaçağı ülkesine geri gönderme görevi verilir.

Polis Ma Seok-do, zanlının teslim olma ve ardından Kang Hae-sang adlı korkunç bir katil tarafından işlenen suçları ortaya çıkarma isteğinde bir terslik olduğunu fark eder.

Büyük Macera: Hazine Peşinde: Aynı mahallede yaşayan Demir “Gömü” Kaya, Eylül “Maviş” Birgül, Can “Cancan” Kantar, Ali “Muhtar” Kaygısız, mahalledeki tek oyun parkı için Osman “Junior” Akbaba ve yancısı Ali “Ünsüz” Bakan ile mücadele eder.

Bu sırada mahallenin zenginlerinden olan kayınpederinin vasiyetini ele geçiren Bekir Akbaba, haksız bir şekilde mahalledeki birçok dükkanı ele geçirir. Bekir son olarak gözünü babaannesi ile birlikte yaşayan Demir'in evlerine diker ve onlardan kısa süre içerisinde evlerinden çıkmalarını ister.

Tam da bu sırada eski bir hazine bulan Demir, Maviş, Cancan ve Muhtar ile birlikte buldukları hazinenin de yardımıyla babaannesiyle yaşadığı evi kurtarmaya çalışır.

Şeytan Uykuda: Seçkin bir polis biriminin genç bir üyesi olan Camila, tehlikeli bir operasyona dahil olur. Üyelerinin kendilerini yakarak öldürdüğü bir ritüel sırasında müdahele eden Camila'nın vücudunun her yerinde ciddi yanıklar oluşur ve komaya girer.

Uzun süren iyileşme sürecinde olan savcı arkadaşı Fatima ve ortağı olan eski erkek arkadaşı Angel yardımcı olur. Ancak gün geçtikçe Camila'nın iyileşmesi beklenirken o, tuhaf davranışlar sergilemeye başlar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.