Her maç her hafta üstüne koyarak, hayalleri hedefe çevirmeye devam ediyor.

Mustafa hoca ve evlatları 2010 senesinde tüm Türkiye gözünü Bursa ve Bursaspor'a çevirmiş, Şampiyonluk yolunda coşkuyla ilerleyen bizi gurura boğan takımdan sonra daha zorunu başarma yolunda, çılgınca bir coşku ve istekle 2021 Bursaspor'u bizleri yüceltmeye ve gururlandırmaya devam ediyor.

Ne yalan söyleyeyim maçtan önce berabere kalsak karlı çıkarız diyerek maçı izlemeye başladım. Rakip Adana Demirspor mali gücü ve kaliteli kadrosu ile kağıt üstünde net favoriydi. Fakat Mustafa hoca ve ekibi futbolun kağıt üstünde değil sahada oynandığını ve kazanıldığını bana ve benim gibi düşünen herkese gösterdi.

Artık Bursaspor ligin geri kalan maçlarında rakibi kim olursa olsun sahaya favori çıkar. Rakipler o saygıyı gösterir, bu saygıyı da Bursaspor teknik heyeti ve oyuncuları kendi emekleri, mücadeleleri ile hak ettiler. Bu saygı Bursaspor'un formasını terleten, armayı yere düşürmeyen ekibindir.

Gelelim başlık ile vermek istediğim mesaja.

Bursaspor bu akşam sıradan bir TFF 1.lig takımına karşı bizleri alıştırdığı sıradan bir galibiyet alarak kapadı.

Hakemin tüm çabalarına, oyuncuların her topa itirazlarına rağmen hepsini üst üste koya koya devam ediyoruz. Galibiyeti ne çok abartalım ne de kendimizi artık nasılsa çocuklar oynuyor psikolojisine sokalım.

Bursaspor bu ligde her takımı yenebilir. Bunu artık hepimiz biliyoruz. Bu bilinç otururken bizler için en önemli konu ayağımızın yere sağlam basması ve teknik heyetin inanılmaz konsantre takım hakimiyetidir.

Teknik heyet noktasında yakaladığımız şansı saha içinde oyuncu grubunda da yakalamış durumdayken ayaklarımızı yerden kesmeden, her hafta daha sağlam basarak hedefe doğru devam.

Tüm çocukların ayağına, emeğine sağlık. Hepinizle gurur duyuyoruz.

Daha yeni başladık, devam!