Islak imzalı isyan açıklaması, faal ve geçmişte devam eden 3 başkanın açıklamaları, Mustafa Er'in yokluğu, Ataberk ve Kapacak yokluğu derken Bursaspor yine hepimizi alıştırdığı kaos ortamında ve bol soru işareti barındıran bir hafta sonucunda Adanaspor deplasmanına gitti.

Bütün haftadır sosyal medyadan play-off iddiasına yönelik moral, motivasyon pompalayan paylaşımlar yapıyorum. Bu paylaşımlarda hem umut doluyum hem de bir yandan mental olarak saha içinde kalınmasına gerek gördüğüm için yapıyorum.

Play-off ile kaldı 7 puan. Milli araya giriyoruz. Mustafa Er saha kenarına, Kapacak ve Ataberk saha içine, camia inancı da tüm takımın üzerine yansıyacak ortamı oluşturduk. Bundan önce yazdığım yazılarda artık play-off kovalamanın anlamsız olduğunu söyleyen bendim evet. Herkes yanılır...

Play-off olur veya olmaz bilmiyorum fakat bugün sahada gördüğüm birkaç özel duruma ve başlığı atmama sebebiyet veren konuya değinmek istiyorum.

Emirhan Aydoğan'ın ne kadar önemli bir değer olduğunu tekrar anladığımız bir maç oldu. Gerçek bir saha içi lideri. Nazar değmesin. Dönüşü ile takımın ivmesini yukarı çeken Onur Atasayar, Formunu tekrar kazanan Burak Altıparmak ve takımın incisi, gözbebeği Taha Altıkardeş. Bursaspor tekrar kendini bulmaya başladı. Beni playoff sürecine inandıran da bu durum zaten.

Gelelim konu başlığına...

A Takım oyuncuları ıslak imzalı bir paylaşım ile bir çok içeriği barındıran bir yazı paylaştı. Adanaspor maçı ile başlayacak kalan maçlarda bu açıklamanın samimiyetini gösterecek en önemli nokta "SAVAŞACAĞIZ" kısmıydı. Bugün sahaya çıkan oyuncular, sözünü tutan bir görüntü verdi. Karakterli bir oyuncu ile sezon geçiriyoruz. Arada fire versek dahi... İstisnalar kaideyi bozmaz. Kaldı 7 maç. Bu 7 maçta bu sözlerinizi tutmaya devam edin futbolcu kardeşlerim, arkadaşlarım. Sizler bu kulübün tarihine geçme şansına sahipsiniz. Sizler tarihe geçin, bizler deliye dönelim.

Bursaspor geriye dönüyor, inananlar, sözünde duranlar, mücadele edenler ve edecekler ile yola devam.