2024 Survivor kadrosu Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla şekilleniyor. Acun Ilıcalı son olarak Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço'yu 11. isim olarak yarışmada yer alacağını açıklamıştı.

Turabi, Nefise, Nagihan, Ogeday, Merve Yıldırım gibi iddialı isimler bu yıl Survivor All Star 2024 için yarışacak. 2024 Survivor All Star yarışmacılarından birini daha Acun Ilıcalı açıkladı.

ss

"Heyecanla yarışlarını bekliyorum" diyerek açıklama yapan Ilıcalı, Seda Ocak'ın da kadroda olduğunu duyurdu.

2024 Survivor All Star yarışmacıları kimler olacak? İşte, Survivor All Star 2024 kadrosu açıklanan isimler...

SURVIVOR ALL STAR KADROSUNDA KİMLER VAR?

NİHAT ALTINKAYA

NİHAT ALTINKAYA

Acun Ilıcalı yarışmacıları bu sözlerle duyurdu:

"Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya. O bir şampiyon. 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum."

NAGİHAN KARADERE

NAGİHAN KARADERE

"Nagihan Karadere Survivor All Star 2024’te. Hadi bakalım Nagihan. SMS yok, meydan senin. Görelim bakalım"

OGEDAY GİRİŞKEN

OGEDAY GİRİŞKEN

"Survivor 2017’nin şampiyonu Ogeday Girişken Survivor All Star 2024’te olacak. Yarışmalara konsantre bir Ogeday’ın iddiali bir yarışmacı olacağından şüphem yok."

ALEYNA KALAYCIOĞLU

ALEYNA KALAYCIOĞLU

"Sevgili Aleyna Kalaycıoğlu Survivor All Star 2024’te bizimle birlikte olacak. Kendisine başarılar diliyorum."

SERCAN YILDIRIM

SERCAN YILDIRIM

"Katıldığı sene performansıyla hepimizin takdirini toplayan sevgili Sercan Yıldırım Survivor All Star 2024 kadrosunda olacak. Başarılar Sercan."

DAMLA CAN

DAMLA CAN

"Survivor All Star 2024’te Damla da bizimle olacak. Performansını her zaman takdir ettiğim Damla’nın yarışmanın favorilerinden olacağına şüphem yok. Başarılar Damla."

TURBO TURABİ

TURBO TURABİ

Mehmet Ali Erbil yeniden nikah masasına oturuyor Mehmet Ali Erbil yeniden nikah masasına oturuyor

"Survivor tarihinin efsane ismi Turabi 3. kez şampiyon olmak için All Star'a geliyor. MTV'de katıldığı programda da birinci olarak bizi gururlandıran Turabi'nin bu sefer zorlu rakipleri karşısında ne yapacağını merak ediyorum."

POYRAZ YİĞİT

POYRAZ YİĞİT

"Katıldığı sene Survivor’da çok başarılı bir sezon geçiren Poyraz, şampiyonluğu kafaya koydu ve All Star’a katılıyor. Poyraz’ın iddialı isimlerden biri olacağına hiç şüphem yok."

MERVE AYDIN

MERVE AYDIN

"Survivor finalistlerinden sevgili Merve, yaşadığı sakatlık kabusundan sonra zafer için All Star’da. Merve her zaman Merve’dir."

NEFİSE KARATAY

NEFİSE KARATAY

"2023 Survivor şampiyonu Nefise Karatay Survivor 2024 All Star’da bizimle beraber olacak. Nefise’nin en büyük hayali Nagihan ile yarışmaktı. İkisinin mücadelesini dört gözle bekliyorum."

DOĞUKAN MANÇO

DOĞUKAN MANÇO

"Sevgili Doğukan Manço Survivor All Star’da olacak. Hem performansıyla hem karakteriyle seyircilerimizin takdirini toplayan sevgili Doğukan, All Star’ın önemli isimlerinden biri olacak."

SEDA OCAK

SEDA OCAK

"Seda bu sezon All Star’da ve ben de heyecanla onun yarışlarını bekliyorum."