SON DAKİKA
Hava Durumu

KOBİ’ler için dijital dönüşüm yolu

Turkcell, Dijital İş Servisleri ile kurumlara uçtan uca dönüşüm hizmeti sunmaya devam ediyor. Ekonomik ve güvenli çözümleriyle şirketlerin verimliliğini artırmalarına destek olan Turkcell, dijital iş ihtiyaçlarını ‘İşte Suit’ ile tek noktadan karşılayacak. Şirket mühendislerinin geliştirdiği e-posta, video konferans, dosya yönetimi ve ofis uygulamalarını tek çatı altında toplayan ‘İşte Suit’in özellikle KOBİ’lerin dijital dönüşümlerine olanak sağladığı belirtildi. 

Haber Giriş Tarihi: 10.05.2023 14:43
Haber Güncellenme Tarihi: 10.05.2023 14:43
https://www.lifebursa.com
KOBİ’ler için dijital dönüşüm yolu

Tüm verileri Turkcell’in Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde depolayan İşte Suit, TL bazındaki sabit fiyatlarıyla şirketlerin bütçe planlamalarını da kolaylaştırıyor. Mevzuata uyumlu, kolay ve sade bir kullanıcı deneyimi sunan İşte Suit, 7/24 sağladığı uzman desteğiyle de şirketlerin ihtiyaç duyduğu her an çözüm sunuyor.  Özellikle orta ölçekli işletmelerin ve KOBİ’lerin dijital dönüşümü için büyük kolaylık sağlayan İşte Suit, bugüne kadar 5 binden fazla işletmenin çözüm ortağı oldu.


HABERLEŞMENİN KOLAY YOLU: İŞTE SUİT – E-POSTA HİZMETİ


Konuya ilişkin şirketten yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere de yer verildi:

"İşte Suit’te yer alan yerli e-posta hizmeti, Turkcell Veri Merkezleri'nde depolanan verilerle kullanıcılarına çoklu güvenlik katmanı sunuyor. Çoklu antispam ve antivirüs mimarisiyle korunan e-posta’lara tüm kanallardan (web, iOS, Android, diğer uygulamalar) ulaşılabiliyor. İşte Suit e-posta hizmeti, Kamuda Bilgi Güvenliğini düzenleyen Cumhurbaşkanı Genelgesi’ne ve Dijital Dönüşüm Ofisi Rehberi’ne uyumlu hizmet veriyor. Ayrıca sade yönetim paneli ile kullanıcılarına kolay bir deneyim sağlıyor.


ŞİRKETLERİN YENİ TOPLANTI ODASI: İŞTE SUİT- VİDEO KONFERANS HİZMETİ


"İşte Suit içerisinde sunulan video konferans hizmeti iş toplantılarını dijitalleştiriyor. Ara oda oluşturma özelliği sayesinde toplantılarınızı farklı çalışma grupları için ayrı odalara bölebilme fırsatı veriyor. Sanal Arka Plan seçimiyle her yerden toplantı yapma imkânı sunan video konferans hizmetinde anket ve oylama özelliği de mevcut. Böylece kullanıcılar toplantılarında tekli veya çoklu anketler düzenleyebiliyor, anket sonuçlarını indirebiliyor. İşte Suit video konferans hizmeti tarayıcıdan, masaüstü ve mobil uygulamalardan kullanılabiliyor.


İSTE SUİT DOSYA YÖNETİMİ HİZMETİ İLE BİLGİLER GÜVENDE


"İşte Suit içerisinde yer alan dosya yönetimi hizmetiyle ise şirketlerin verilerini güvenle saklamasını sağlıyor. Bulut tabanlı ofis özelliği ile gerçek zamanlı ortak çalışmaya imkân veren İşte Suit dosya yönetimi hizmeti ile kurum içi veya kurum dışı dosya paylaşım alternatifleri de sunuyor. Dosyalardaki değişiklikleri versiyonlar halinde saklayabilen ve istenilen versiyonu anında ulaşabilir kılan İşte Suit dosya yönetimi hizmeti, kullanıcı ve dosya hareketleri üzerinden de kişiselleştirilmiş raporlama yapabiliyor.


OFİSTEKİ TÜM İŞLER İŞTE SUİT İLE DAHA HIZLI


"İşte Suit’in içerisindeki ofis uygulamaları hizmeti ile kullanıcılar doküman, çalışma tablosu, sunum gibi belgelerini oluşturabiliyor ve düzenleyebiliyor. Aynı dosyada birden fazla kişiyle eş zamanlı çalışabilme imkânı sunan İşte Suit kullanıcıları, @bahsetme özelliği ile de dosya üzerinde not iletebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, dosya düzenleme sırasında chat özelliği ile de birbirleriyle iletişim kurabiliyor.


PREMİUM KULLANICILARA 500 GB DEPOLAMA ALANI


"İşte Suit kullanıcılarına ‘Basic’ ve ‘Premium’ olmak üzere iki farklı paket sunuyor. 100 GB e-posta, video konferans, ofis uygulamaları her iki pakette de standart olarak yer alırken; Basic pakette 150 GB, Premium pakette 500 GB bulut depolama alanı yer alıyor. İşte Suit paketleriyle ilgili detaylı bilgiye internet sitesi üzerinden ulaşılabilir."

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.