Camia olarak Bursaspor kulübüne destek için yaprakların kıpırdamadığı günler yaşıyoruz.

Kulübe destek verecek Bursa firmaları aranırsak, sadık forma dostu ONUR Market yine kimsenin olmadığı bir anda ortaya çıktı ve forma kol sponsoru oldu.

Bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Başkan Erkan Kamat ile yöneticilerin katıldığı bir imza töreni gerçekleştirildi.

İmza törenine Onur Şirketler Grubu adına Onur ve Hakan Özen kardeşler katıldı. Bursa’da faaliyete başladıkları ilk günden bu yana Bursaspor’a maddi ve manevi desteklerini esirgemediklerini müjdeleyen Onur Özen, “Bursa’da ilk kıvılcımı biz çakmak istedik. Bu kıvılcımın bir ateşe dönmesini arzuluyoruz. Bursaspor’un yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un iyi gününde de kötü gününde ONUR olarak Bursaspor’umuzun yanındayız” dedi.

Onur Özen,  forma kol sponsorluğunun yanı sıra bir başka müjde daha verdi sohbet ederken.

Satış elemanlarınız iki yıl önceki formalarla satış yapıyorlar!. Yeni formaları ne zaman takacaklar” diye sorduğumda aldığım cevap çok ilginçti.

Onur Özen, “Evet formaları yenilemedik. Ancak başkanımız Erkan Kamat ile az önce bir görüşme yaptık. Geçtiğimiz sezon Bursaspor satış mağazalarında kalan tüm geçtiğimiz sezon formalarını da alacağız. Bunları personelimize dağıtacağız. Sponsorluğun yanı sıra bu konuda da maddi destek vermek istiyoruz” dedi.

Bu müjdesi beni mutlu etti.

İnanın artık içimden tüm Bursasporlulara seslenmek geldi.

Bursaspor’un yanında olan ve maddi ve manevi destek veren ONUR Marketin bizlerde yanında olalım. Evimizin gıda ve diğer ihtiyaçlarımızı bunlardan karşılayalım. Kulübümüze destek olan bir şirkete de bizler de Bursalı olarak katkı verelim. Bu birliktelikle hem Bursaspor, hem de kulübümüze destek veren şirketlerin yanında olalım.

YILDIRIMSPOR’DAN HAMLE

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Bursa Yıldırımspor’un Pazar günü Adıyamanspor ile başlayacak, lig mücadelesi öncesinde Başkan Ekrem Senal, yöneticiler Ahmet Taş, Zeki Öztürk,  Ahmet Eraslan, Burak Selamet’in katıldığı bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

Mavi beyazlılar, bu sezon genç ve dinamik bir kadro ile 2. Lige yükselmenin hesabını yapıyorlar. 15 Yıl sonra Bursa’dan yerel ligden profesyonel lige çıktıklarının altını çizen Başkan Ekrem Senal, “Projeleriyle, alt yapı takımlarıyla birlikte geliyoruz. Modern bir kulüp olarak Türkiye’de ses getirmek istiyoruz. Bunu başarabilmek için kollarımızı sıvadık” derken iddiasını da ortaya koydu.