SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Teşekkürler Onur

Yazının Giriş Tarihi: 05.07.2022 11:57
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.07.2022 11:57

‘Düşenin dostu olmaz’ derler atalarımız.

Gerçekten de öyle.

İyi günlerde yanınızdan ayrılmayan insanlar, sizinle birlikte gülen eğlenen insanlar, düştüğünüzde hemen sizi terk edip giderler.

Aynı Bursaspor’da olduğu gibi.

Allah’tan Bursaspor’un sadık destekçileri var.

Bunların başında Bursa’da faaliyet sürdüren ve geldiği ilk günden itibaren Bursaspor’a sponsorluklarla destek veren Onur Marketler zinciri, yeni sezonda da kulübün yanında olduğunu gösterdi.

Evet;

Herkesin maddi ve manevi destek vermekten kaçtığı Bursaspor’a önemli desteklerdin bir tanesi Onur marketlerden geldi.

Kol sponsoru olarak kulübe 600 bin TL’lik bir katkı verdi.

Her ayın 16’sında düzenledikleri plaka gününde önemli bir katkı daha kulübe vereceklerinin sözünü üstü kapalı olarak Onur Market yönetim kurulu üyesi Hakan Özen söyledi.

Gerçekten Bursa ile özdeşleşen firmalar destekten kaçarken, yaklaşık 5 yıldır şehrimizde faaliyet gösteren bir firmanın kulübü sahiplenmesi çok güzel.

Bu nedenle bir Bursalı, Bursasporlu olarak Onur Marketler Zinciri’ne teşekkürlerimi sunuyorum.

Her zaman olduğu gibi evimin ihtiyaçlarını daha çok Onur Market’ten alabilmek için çaba harcayacağım.

Karınca kararınca her kesiminde sevdalısı olduğu kulübüne destek vermesi için buradan alışveriş yapmasını arzuluyorum.

Tabii bütçeleri el verdiğince.

İmza töreninde Hakan Özen’in şu sözleri, “Bursaspor ile kol kola yürümekten onur duyuyoruz. Hangi ligte olduğuna bakmadan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Altına toz bulaştığı zaman değerini kaybeder mi? Tabii ki hayır. O tozu temizleyip o değeri tekrar gün yüzüne çıkarmak gerekir. Bursaspor'umuzun da bu süreci kolay değildir. Ama bu süreci başarılı bir şekilde atlatacağına eminiz. Onur Market olarak Bursaspor'umuza maddi ve manevi desteklerimiz devam edecektir” sözleri gerçekten ayakta alkışlanacak güzellikteydi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz’ın basın mensuplarının sorularına verdiği cevaplar çok manidardı.

Özellikle, yasal sorumluluklarını yerine getirmeden elini kolunu sallayıp giden futbolcular önünde kanuni yollardan ayrılmayacakları söylemesi ilginçti.

Aslında Bursaspor’u yönetenlerin bugüne kadar yaptıkları her sözleşmenin ne kadar hatalı olduğunu bir kez daha gördük.

Tuğbey Akgün’ün sözleşmesinde imzası olan o dönemin başkanı Mesut Mestan gibi.

Aslında Bursaspor’un içende bulunduğu bataktan kurtulabilmesi için sözleşme konusunda eğitim almış, profesyonel futbol oynamış ve kulübün menfaatlerini düşünecek bir ekibe, hukukçulara ihtiyacı var.

O zaman hem Bursaspor, hem de tüm spor kulüpleri menajerlerin tuzaklarına düşmez ve yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmaz.

MUDANYA’DA GÜZEL GÜN

Bursaspor’lu eski futbolculardan Mehmet Ceylan’ın önderliğindeki Bursalı Eskimeyen Kramponlar’a Mudanyalı iki üyesinden ilginç bir jest geldi.

1 Temmuz Kabotaj bayramı nedeniyle Bursaspor kalecilerinden Mudanyalı Yılmaz Tükel ile Mudanyaspor’un golcüsü Ahmet Çiftçi ‘Balık ekmek’ ikramında bulundu.

Bursaspor’a ve Bursa amatör futboluna hizmet edenlerin geleneksel buluşması ilk kez Mudanya’da gerçekleşmesi ise dikkat çekti.

Bursa’nın eskimeyen futbolcularını yine bir arada toplamayı başaran Mehmet Ceylan’a, yemeği organize eden Yılmaz Tükel ile Ahmet Çiftçi’ye tüm katılımcılar teşekkür etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar