SON DAKİKA
Hava Durumu

Türkyılmaz'ı atmayın takibe verin!

Yazının Giriş Tarihi: 06.05.2021 12:44

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın BJK li olduğunu duymuştum. Beni Bursa'nın en güzel ilçelerinden birisinde kamu görevine seçilen birisinin hangi takımı tuttuğu değil, seçmenini kandırmak için Bursaspor üzerinden yaptığı TAKİYYE ilgilendirir.

Türkyılmaz'ın Bursaspor kongre üyesi olarak iki senedir yıllık aidatını ödemediği için Bursaspor üyeliğinden ihraç edileceği haberi canımı sıktı.

Muhterem ne yapmış diye araştırdım.

"Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Eşi Gülbahar Türkyılmaz, Bursa Beşiktaşlılar Derneği'nin Kahve Beyaz Restoran'da düzenlediği "Geleneksel Yaza Merhaba Kahvaltısında, Beşiktaşlılar ile bir araya geldi. 7'den 77'ye çok sayıda Beşiktaşlının bir araya geldiği etkinliğe, Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu, Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus, BJK Kulübü Taraftar ve Dernekler Sorumlusu Selçuk Kaynarkan, BJK Kulübü Müze Kurulu Başkanı Zülal Gök katıldı.

Muhterem ne demiş diye baktım.

Biz Bursaspor'a gönülden bağlı şehir bilincini bilen kişileriz. Bursaspor bizim şehrimizin en büyük sembolü ve değeridir. Bu camia için gereken her şeyi yapmaya hazırız." Demiş.

Şimdi Ağababa torpillisi basın ekibi ile diyecek ki;

"Sayın Başkanımız ilçe sınırlarında yapılan Bursa BJK Taraftar Derneğinin yaptığı bir etkinliğe davete icabet ederek katılmak zorunda kalmıştır".

O zaman ben de Emirali Usta gibi Mudanya'da efsane olmuş, üstelik sen gibi kamu kurumunda başkanlık yapan bir Mudanyalının cenaze törenine neden katılmadın diye sormuyorum ama....

Birkaç soru soruyorum.

Konumuz Bursaspor ise ve sen kongre üyesi isen iki senedir neden aidatını ödemiyorsun?

Seçim zamanında mı seçmenin gözüne girmek için üye oldun ve Bursaspor atkısı ile dolandın.

Üye olunan bir derneğe aidat borcu namustur. Paran yoksa ya da işin bittiyse adam gibi istifa etmek varken neden borcunu ödemeyip namusuna halel getiriyorsun?

Ben bir yıl önce aidatımı yıl atlatıp bir ay geciktirdim diye temerrüdü ile birlikte ödedim.

Bu kulübü yönetmeye talip olup başa gelenlerin çirkinliklerinden yıldığım için bu kongrede oyumu kullanıp borçsuz olarak istifamı vermeyi düşünüyorum.

"Bu camia için her şeyi yapmaya hazırız" sözü inkar etmezsen senindir.

Bursaspor için Forma, SMS, Prim Destek Kampanyası ve Hatıra Kombinesi adı altında birçok kampanya yapıldı.

Bilmeden soruyorum ne kadar katkın oldu?

Umarım sıfır lira değildir.

Sen sadece ilçe girişine afiş asarak kendi reklamın için Bursaspor'u kullandın

Bursaspor yönetimi olarak, ilişiğini kesmeden önce ibreti alem olsun diye Hayri Türkyılmaz'ın iki yıllık üye aidat alacağı takibe veririm.

Bir daha Bursaspor atkısı ile poz vermesini yasaklarım.

BJK maçı olduğu zaman şeref tribününe asla sokmam.

BŞB, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer Belediyeleri destek için çırpınırken, marifet iltifata tabi ise sinyalcilik yapanları ortaya çıkarmak haktır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.