Zafer Partisi Nilüfer İlçe paylaşımı şu şekilde:

WhatsApp Image 2023-09-17 at 22.10.15

"Kıymetli Nilüferliler,  Değerli Basın;

Bugün yine Atatürkçü,  vatansever Nilüferliler'e seslenmek istiyorum.
Bildiğiniz gibi Zafer Partisi olarak 26 Ağustos 2021 milli mücadelemizin yıldönümünde, kuvvayi milliye ruhuyla  yola çıktık. 
Bizler Genel Başkanımız Ümit Özdağ önderliğinde vatan savunması yapıyor,  güvenli, geleceğe umutla bakan, aydınlık bir Türkiye için çalışıyoruz.
Bilim, birlik, barış sloganıyla çıktığımız yolda bilimin ışığında çağdaş Türkiye için verdiğimiz mücadelede sizleri de, yanımızda görmek istiyoruz.

12 yıldır demografik işgal altında olan yurdumuzda gün geçmiyor ki bir sığınmacı vahşeti yaşanmasın..

BUSKİ duyurdu! Bursa'da su kesintisi olacak BUSKİ duyurdu! Bursa'da su kesintisi olacak

Türk töresine uymayan, sapkın gelenekleri ve suç eğilimleri olan Suriyeli, Afgan, Pakistanlı suç makineleri yurdumuzu, şehirlerimizi, ilçelerimizi işgal ettiler.

Bugün belki Nilüfer ilçemiz,  Çarşamba mahallesi gibi "Şamistan" değil..Ancak  İhsaniye başta olmak üzere Görükle, Dumlupınar, Alaattinbey,  Çalı mahallelerimizde  Suriyeli ve  Afgan çalıştıran çok fazla esnafımız var. 

Sizler Türk gençleri yerine sığınmacılara iş verdiğinizde,  demografik işgale hizmet ediyorsunuz.

Nilüferliler; bilin ki sizler sığınmacılara dükkanınızda, çiftliğinizde barınma ve iş imkânı verdiğinizde sınırlarımızdan onbinlercesi daha geliyor..

Unuttunuz mu kıymetli Nilüferliler? Kocaeli'de Ayşegül Aydın,  Gaziantep'de  Necati Bağcı,  İzmir'de Batuhan Barlak,  Ankara'da Emirhan Yalçın...Hayatlarının  baharında Türk gençleri,  sizin iş verdiğiniz Afgan ve Suriyeliler tarafından katledildiler!

Yurdumuzda son 3 haftada yaşanan sığınmacı terörüne bakalım..

Şanlıurfa Bozova ilçesinde halk sokağa iniyor. Sebep,  Suriyeli sanık aynı fırında çalıştığı 11 yaşında erkek çocuğuna tecavüz ediyor. 

İstanbul Kağıthane'de halk yine sokakta! Sebep yine küçük çocuğa taciz. Sanık bu kez Afgan bir sapık.

İzmir Bornova ilçesi Mevlana mahallesinde Suriyeli aile Türk gencini darp ediyor, halk yine sokakta..

İstanbul Esenyurt 'da Suriyeli komşusu tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürülen iki çocuk babası  Nihat Tarak. Halk "ülkemde mülteci istemiyorum"  sloganıyla yine sokaklarda.

Son olarak Karacabey'de Türk genci Erkan Suriyeliler tarafından başına silah dayanarak tehdit ediliyor, aşağılama, hakaret ve darp edilerek vidyoya çekiliyor. Bu görüntüler alay edilerek sosyal medyada paylaşılıyor.Bu hain planı kuran Suriyeli, ne yazık ki Türk kimliği almış bir sığınmacı. 

Kıymetli Bursalılar,  Nilüferliler.. Ev,  iş, aş verdiğiniz işgalciler gözlerini  kırpmadan Türk çocuklarını, gençlerini taciz  ve darp ediyor, öldürüyor.

Bugün artık " Suriyeliler kalsın" diyenler vatan hainidir,  Türk düşmanıdır!

" Türkiye Türklerindir!" diyen Atatürk'ün yurdunda 13 milyon işgalci kabul edilemez!

Bu işgali dile getiren, işgale dur diyecek tek parti Zafer Partisi'dir. 

Sevgili Nilüferliler yurdunu, şehrini, ilçeni, mahalleni korumak için sen de Zafer saflarına katıl.Büyük Türk Milleti'nin Zaferi için birlikte mücadele edelim. 

Bizler Atatürk'ün izinde,  Prof.Dr. Ümit Özdağ'ın yanında vatanımızı ve ailemizi savunacağız.

Tanrı Türk'ü Korusun!

     Veteriner Hekim Işıl Esgin

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanı"